menusearch
elmopazhoheshnews.ir

فراخوان طرح‌‌‌‌‌های فناورانه در حوزه همگرا تا ۱۵ خردادماه

جستجو
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۳:۵۴
۱۴۰۱/۲/۱۸ یکشنبه
(0)
(0)
فراخوان طرح‌‌‌‌‌های فناورانه در حوزه همگرا تا ۱۵ خردادماه
فراخوان طرح‌‌‌‌‌های فناورانه در حوزه همگرا تا ۱۵ خردادماه

به گزارش پایگاه علم و پژوهش نیوز، مرکز راهبردی فناوری‌‌‌‌‌های همگرا با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری فراخوان حمایت از ایده‌‌‌‌‌های فناورانه در حوزه فناوری‌‌‌‌‌های همگرا کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۵ خردادماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت مرکز راهبردی فناوری‌‌‌‌‌های همگرا به نشانی NBIC.ir، فرم اطلاعات طرح را تکمیل و در فراخوان، ثبت‌نام کنند.

ارائه یک ایده فناورانه برای شرکت در این فراخوان قابل‌قبول است اگرچه ارائه نمونه آزمایشگاهی یا نمونه‌‌‌‌‌های بالغ‌تر در ارزیابی طرح، امتیاز مثبت دارد.

فراخوان حمایت از توسعه ایده‌‌‌‌‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیات علمی در حوزه فناوری‌‌‌‌‌های همگرا در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ آغاز شده است و تا ۱۵ خردادماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. این اولین بار است که فراخوان مربوطه با همکاری مشترک مرکز راهبردی فناوری‌‌‌‌‌های همگرا و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان پس از ورود به وب‌سایت مرکز به نشانی NBIC.ir و تکمیل فرم مربوطه، داوری می‌شوند و در صورت احراز شرایط لازم، وارد ششمین دوره برنامه نوپا‌‌‌‌های فناوری‌‌‌‌‌های همگرا می‌شوند. این برنامه، بازوی حمایتی مرکز راهبردی فناوری‌‌‌‌‌های همگرا از شرکت‌‌‌‌‌های خلاق و فناوران فعال در کشور است.

هدر سایت
پرسش‌‌‌‌های متداول
پایگاه خبری علم و پژوهش نیوز
پایگاه خبری علم و پژوهش نیوز
آخرین اخبار