menusearch
elmopazhoheshnews.ir

برگزیدگان بیست‌وششمین المپیاد علمی دانشجویی تقدیر شدند

جستجو
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۰:۴۹
۱۴۰۱/۲/۲۰ سه شنبه
(0)
(0)
برگزیدگان بیست‌وششمین المپیاد علمی دانشجویی تقدیر شدند
برگزیدگان بیست‌وششمین المپیاد علمی دانشجویی تقدیر شدند

به گزارش پایگاه علم و پژوهش نیوز و به نقل از خبرگزاری آنا، مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور امروز (۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) با حضور محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، عبدالرسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور و جمعی از اساتید دانشگاه در محل سازمان سنجش برگزار شد. اسامی برگزیدگان بیست‌وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور به شرح زیر است:

ردیفرشتهنام/ رتبه
۱الهیات و معارف اسلامیامیرحسین فراستی/ رتبه یک
محمدحسین فرخ زاده/ رتبه دوم
محدثه کشاورزی/ رتبه سوم
بهناز محمدکاظمی/ رتبه سوم
محمدرضا واعظی راد/ رتبه سوم
۲آمارمحمد افضلی/ رتبه یک
حبیب الله عزت آبادی پور/ رتبه سوم
علیرضا درویشی/ رتبه سوم
آرمان شیردل/ رتبه سوم
۳حقوقهادی رضوان/ رتبه یک
محمدرضا محمدی/ رتبه یک
مهناز برقی/ رتبه دوم
محمد اکبری/ رتبه سوم
محمدعلی بهشتی مقدم/ رتبه سوم
امیرحسین فروغی/ رتبه سوم
۴روانشناسیفاطمه ایمانی/ رتبه یک
محمد اتش روز/ رتبه دوم
فاطمه فلاح تفتی/ رتبه سوم
سعید پایدارفرد/ رتبه سوم
۵ریاضیجواد فرخ نژاد/ رتبه یک
سهند محمودیان/ رتبه سوم
سهیل آذر پندار/ رتبه سوم
امیرحسین دالوند/ رتبه سوم
۶زبان و ادبیات فارسیپویا مشهدی/ رتبه دوم
فاطمه زارع بیدکی/ رتبه دوم
سجاد اجاقی/ رتبه دوم
محمد حیدری/ رتبه دوم
۷زیست شناسیرهام دیهیم فر/ رتبه یک
ام البنین پشته شیرانی/ رتبه سوم
امید دهقانی دشتابی/ رتبه سوم
۸سلول‌‌‌‌های بنیادی و مهندسی بافتمهرناز ایزدی/ رتبه یک
احمدرضا مفیضی/ رتبه دوم
بردیا خندانی/ رتبه سوم
۹شیمیمهدی جعفرزاده بدوستانی/ رتبه یک
سینا نوری فرد/ رتبه دوم
کورش هوشیارعشقی/ رتبه سوم
۱۰طراحی صنعتیحجت ثمره هابیلی/ رتبه یک
هانیه سر آبادانی/ رتبه سوم
سروناز سلطانپور بیدختی/ رتبه سوم
آناهیتا قلعه بانی/ رتبه سوم
ملیکا آخته/ رتبه سوم
۱۱علوم اقتصادیعلیرضا شیرخدائی/ رتبه یک
سید علیرضا طبیب‌پور/ رتبه دوم
سپهر علمشاهی/ رتبه سوم
علی ملک محمدی/ رتبه سوم
۱۲علوم تربیتیزهرا فلاحی/ رتبه یک
دریا عاقل زاده/ رتبه دوم
مهدیس عبداله زاده/ رتبه سوم
۱۳علوم جغرافیاییمحمد حنیف/ رتبه سوم
۱۴علوم زمینبهنیا عزیززاده مهماندوست علیا/ رتبه دوم
مائده روشن لیارجدمه/ رتبه سوم
سعیده اژدری/ رتبه سوم
۱۵فیزیکسیدمحمدحسین شریفی کلهرودی/ رتبه یک
کورش صدری/ رتبه دوم
ابوالفضل ابراهیمی/ رتبه سوم
۱۶مهندسی برقعلی مجلسی کوپائی/ رتبه یک
محمد مهدی قدکساز/ رتبه یک
کامیار رجبعلی فرد/ رتبه دوم
۱۷مهندسی شیمیسعید نعیمی/ رتبه یک
فاطمه سادات حسینی سمنانی/ رتبه سوم
یوسف محمدی/ رتبه سوم
۱۸مهندسی صنایعامیررضا صفاریان/ رتبه یک
جواد قلی زاده/ رتبه دوم
سپهر صفائی/ رتبه سوم
امین فیضی/ رتبه سوم
۱۹مهندسی عمرانمحمد آقا محمدی/ رتبه یک
مهدی نورافکن/ رتبه دوم
محمدامین حاج برات/ رتبه سوم
حسام الدین طبری/ رتبه سوم
۲۰مهندسی کامپیوترمهدی غزنوی/ رتبه یک
سیدپارسا میرطاهری/ رتبه دوم
ایمان غلامی/ رتبه سوم
مرتضی ابوالقاسمی/ رتبه سوم
۲۱مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)مازیار جهانی/ رتبه یک
شکوفه منصوری/ رتبه دوم
فاطمه بیگی/ رتبه سوم
فاطمه عظیمی/ رتبه سوم
۲۲مهندسی مکانیکعرفان حاتمی/ رتبه یک
حمیدرضا عاکف/ رتبه دوم
علی میرزایی/ رتبه سوم
۲۳مهندسی مواد و متالورژیمحمد سعید رشیدی نژاد/ رتبه یک
مهسا سادات عادل رستخیز/ رتبه دوم
علی شریفی/ رتبه سوم

گفتنی است، برگزیدگان در ۲۳ رشته المپیاد علمی دانشجویی کشور علاوه‌بر مدال‌‌‌‌های طلا، نقره و برنز، جوایز نقدی نیز دریافت کردند.

هدر سایت
پرسش‌‌‌‌های متداول
پایگاه خبری علم و پژوهش نیوز
پایگاه خبری علم و پژوهش نیوز
آخرین اخبار